Opis produktu

Wielkie umysły rozpoczynają naukę w dzieciństwie. A ta wielofunkcyjna mata żółwik Baby Einstein poprzez zabawę pomaga w niezwykły sposób w rozwoju i nauce dziecka. Jest jedną z największych dostępnych mat dla dzieci, jej wymiary po rozłożeniu to aż 142x103cm! Na takiej przestrzeni do zabawy swobodnie może bawić się więcej niż jedno dziecko lub położyć się razem dziecko i rodzic. Jest wygodna w składaniu i dość gruba, dzięki czemu można ją przenosić i używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Umożliwia 7+ sposobów zabawy, ma 13 aktywności i 8 zabawek.
Ta sprytna mata o morskiej tematyce posłuży jako klasyczna mata do zabawy dzięki możliwości zainstalowania pałąków z zabawkami. Kiedy dziecko jest malutkie, boczne części maty można złożyć pod spód, aby nie zajmowały wiele miejsca, ale stanowiły podwójny, miękki kocyk zabezpieczający przed zimnem i twardą podłogą. Ale boki maty można również złożyć do góry w taki sposób, aby powstał tunel doskonały dla raczkujących dzieci. Natomiast, gdy dziecko będzie starsze, matę można złożyć zapinając ją na guziki w taki sposób, iż powstanie z niej książeczka z barwnymi obrazkami podwodnego świata. Wymiar jednej strony książeczki to 25,5x51,5cm.
Zdecydowane, kontrastujące kolory i wzory na macie stymulują wzrok i przyciągają uwagę dziecka. Pałąki z siateczką tworzą bezpieczną przestrzeń, w której maluch odnajdzie interesujące zabawki:
- grająco-świecący żółwik to jedna z najatrakcyjniejszych zabawek, muzyka i światło uruchamiane jest na około 25 minut, posiada 2-poziomowy przełącznik głośności, żółwik gra melodie o różnym rytmie mi.in. Mozart, Beethoven, Handel, Vivaldi, Strauss Jr oraz dźwięki natury, tę zawieszkę można wykorzystywać nie tylko podczas zabawy na macie, ale z pewnością uprzyjemni czas podczas jazdy samochodem lub spaceru w wózeczku,
- grzechotka delfin z 3 kółeczkami do przesuwania,
- elastyczny gryzak z różnymi teksturami konik morski w żółtym kolorze,
- pomarańczowa rozgwiazda z przeźroczystą częścią,
przez którą maluch będzie mógł obserwować poruszające się i grzechoczące barwne koraliki,
- pluszowa ośmiornica-grzechotka z szeleszczącymi elementami,
- 2 plastikowe muszelki z realistyczymi obrazkami z podwodnego świata przedstawiające rybę i żółwia.
Na samej macie znajduje się również wiele edukacyjnych elementów, między innymi: bezpieczne lusterko, zabawa w a ku-ku w postaci szeleszczącej skrzyni ze skarbami, którą zapinamy na rzep, satynowe tasiemki w fioletowej meduzie, czerwona, szeleszcząca rybka oraz siateczkowa kieszonka na skarby. Dodatkowym atutem jest zabawna poduszeczka w kształcie czerwonego kraba, która pomoże podczas zabaw na brzuszku.
Zabawki można zawiesić wykorzystując kolorowe kółeczka znajdujące się w komplecie.

Mata wykonana jest z miękkiego materiału wysokiej jakości - można ją prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest wygodna w transporcie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymaga 3 szt. baterii AAA/LR03 (nie załączono).
Wymiary maty po rozłożeniu: ok. 142x103cm, wielkość strony książeczki ok. 25,5x51,5cm.
Wymiary opakowania: 71x54x10cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 10871
Zabawki - Numer handlowy: 66396

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator